Просвітницька лекція з попередження залежностей серед молоді

06 лютого 2019 року на базі природничого факультету наркологічний центр "Позитив" провів просвітницьку лекцію з попередження залежностей серед молоді. Мета лекції - формування здорового світогляду молоді. Лекція проходила у формі діалогу спрямованого на розвиток соціальної і особистісної компетентності молоді, формування навичок самозахисту і попередження виникнення проблеми. Були розкриті соціальні і духовні аспети виникнення залежностей. На життєвих прикладах студентів навчали критично мислити, приймати рішення, роботи раціональний, здоровий життєвий вибір, здійснювати адекватну самооцінку, уникати ситуацій ризику, регулювати емоційний стан, уникати стресів, вирішувати конфлікти.
Студенти були активні, із задоволенням вступали в діалог.
На лекції були присутні студенти факультетів: природничого, дошкільного, початкового навчання, українського мовно-літературного  імені Г. Ф. Квітки-Основ'яненко.
Перед студентами виступили консультанти з хімічної залежності  Вансович Євген Романович, Берлізєв Денис Сергійович.