Протидія торгівлі людьми

Директору інституту післядипломної освіти, деканам факультетів!

Відповідно до Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, затвердженої Постановою КМУ від 24..02.16 р.  № 111, та листа МОН УКраїни від 13.04.16р., зобов`язую керівників факультетів розмістити на стендах об`яв контактну інформацію щодо відповідних ресурсів:

- Національна "гаряча лінія" з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0800-505-501  безкоштовно зі стаціонарних телефонів) 527 (безкоштовно з номерів Київстар, МТС, LIVECELL)

- Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800-505-335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) 386 (безкоштовно з номерів Київстар, МТС, LIVECELL)

- сайти: www.stoptrafficking.org.ua , www.migrantinfo.org.ua , www.la-strada.org.ua

Ректор:                  Прокопенко І.Ф.