Рейтинг TOP-200 ВНЗ України 2016

Нинішнього року рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей — він виходить вдесяте. Стартувавши у 2006 році проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.

В цьогорічому рейтингу ХНПУ імені Г.С Сковороди посідає третье місце серед вищіх навчальних закладів педагогічного профілю, та дев`яносто шосте в загальному заліку.

Рейтинг кращих ВНЗ України - 2016