Семінар, присвячений концептуальним засадам Державного стандарту базової середньої освіти

26 січня 2022 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди (корпус на вул.Алчевських, 29; Зала засідань) почав роботу семінар, присвячений концептуальним засадам Державного стандарту базової середньої освіти.

Гість університету - п.Руслан Шаламов (засновник і керівник ТОВ «Творче об’єднання Соняшник»).

«Менше теорії, а більше практичного застосування у житті» - одна з перших тез, які у своїй доповіді-презентації проілюстрував п.Руслан.

Інтерактивний формат спілкування, конструктивна позиція кожного з учасників - основа для продуктивного діалогу фахівців.