Сервіс для відеоконференцій Google Hangouts Meet

Шановні колеги!

Раді Вам повідомити, що завдяки нашій співпраці з компанією Google, нам надана можливість  користуватися преміум функціями сервісу Hangouts Meet, який входить до складу пакету G Suite for Education до 1 липня 2020 року! Ми вже підключили та налаштували для Вас цей сервіс на сервері Університету і зробили його доступним для всіх, хто має акаунт у домені hnpu.edu.ua (має поштову скриньку, яка закінчується на @hnpu.edu.ua). Він  дозволяє створювати відеоконференції (вебінари) у прямому ефірі та     по розкладу.

Завдяки преміум доступу, Ви маєте можливість:

• мати до 250 учасників відеоконференції одночасно
  • робити пряму трансляцію відеозустрічі (до 100 000 глядачів у домені)
  • записувати відеконференцію.

Якщо у когось з наших співробітників немає поштової скриньки в домені hnpu.edu.ua, вони можуть відкрити її, звернувшись до експлуатаційно-технічного відділу Університету (тел. 700-35-22, або на пошту support@hnpu.edu.ua).

Сервіс є кросплатформеним і може використовуватися як на стаціонарних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях.

Для організації вебінару Вам, наприклад, всього лише потрібен смартфон та доступ до інтернету!

Веб-версія сервісу:  meet.google.com
Пам'ятка по використанню  Hangouts Meet: https://support.google.com/a/users/answer/9300131

Запрошуємо Вас зробити ще один крок до якісного дистанційного навчання!

Інститут інформатизації освіти ХНПУ імені Г.С.Сковороди