Щиро вітаємо!

Шановний Іване Федоровичу!

Колектив ХНПУ імені Г.С. Сковороди, висловлює найщиріші вітання з нагоди нагородження Вас Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради! Нехай злагода та благополуччя завжди супроводжують Вас, зичимо Вам міцного здоров’я, земних благ та трудових успіхів! Будьте і на далі з нами!

Святковий захід, присвячений Дню працівників освіти, пройшов 4 жовтня 2018 року, у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Я. Мудрого. Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав вчителів та вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради керівникам кількох харківських вишів.

Після церемонії нагородження для всіх присутніх виступила група «Поліграф Шарикоff».