Щиро вітаємо всіх з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі сковородинівці!

Рік, що минає, був для нас повний викликів і щедрий на здобутки. Цього року ми відсвяткували грандіозну подію - 215- річчя з дня заснування університету. Радіємо з того, що з кожним роком наша велика і дружня сковородинівська родина зростає. Це свідчить про якість освіти, яку тут здобувають. Віримо, що для наших студентів Alma mater є не просто місцем, де вони здобудуть фах, а ― частиною їхнього життя.

Сподіваємося, що наступний рік для педагогічного і для кожного, кому він став рідним, буде щедрий на нові досягнення.

Щиро вітаємо всіх з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо кожному з Вас, дорогі сковородинівці, щастя й здоров’я у Новому році, щоб у Вас було безліч причин для радості та вдячності. Миру та злагоди нашій Україні й кожному дому.