Спортивне свято "Кубок Отамана"

27 лютого у ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбулись ХVІ спортивно-інтелектуальні змагання серед студентів "КУБОК ОТАМАНА ОКРЕМОГО НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ІМЕНІ Г.С. СКОВОРОДИ".
Привітальним словом змагання відкрив ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Отаман Окремого науково-освітнього центру Українського козацтва, генерал-отаман Українського козацтва, академік Іван Федорович Прокопенко.

У змаганнях брали участь:

1. Кіш імені Івана Сірка факультету фізичного виховання і спорту.
  2. Кіш імені Дмитра Яворницького історичного факультету.
  3. Збірна команда кошів імені Григорія Квітки-Основ’яненка українського мовно-літературного факультету, імені Петра Дорошенка факультету іноземної філології, "Слобожанські берегині" факультету славістики.
  4. Збірна команда кошів імені Михайла Грушевського факультету психології та соціології та "Берегині" факультету початкового навчання.
  5. Збірна команда кошів імені Пилипа Орлика юридичного факультету та "Нащадки козацького роду" економічного факультету.
  6. Збірна команда Кошів імені Василя Верховинця факультету мистецтв, "Дружина" факультету дошкільної освіти та «Слобожанські майстри» художньо-графічного факультету.
  7. Збірна команда кошів імені Богдана Хмельницького природничого факультету та "Краяни" фізико-математичного факультету.

Учасники змагалися у конкурсах: "Візитка", естафета, баскетбольна естафета, стрибки у довжину, перетягування линви, "Краща група підтримки".

Вітаємо з перемогою наступні команди:
1 місце - факультет фізичного виховання і спорту;
2 місце - збірна команда природничого факультету та "Краяни" фізико-математичного факультету;
3 місце - розподілили між собою команда Історичного та юридичного факультетів.