Сторіччя повернення Незалежності Польщі

Урочистий захід, присвячений Сторіччю повернення Незалежності Польщі, відбувся сьогодні у приміщенні Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди за участті Заступника Голови ХОДА Бабiчева А. В., Голови Харківської Обласноi ради Чернова С. I., Заступника Харківського Мiського Голови Терехова I. A., представників польських осередкiв Харкiвщини та духовенства.

Добрим прикладом дружніх та ділових міжрегіональних стосунків є співпраця Харківської обласної ради з Великопольським воєводством у цілій низці проектів. Генеральне Консульство Польщі в Харкові відіграє значну роль у громадському житті регіону, адже саме за активного сприяння Консульства 29 закладів вищої освіти Харківщини мають 134 Угоди з польськими науково-освітніми установами.

Більше світлин