Сторінки успішної практики

Усіх майбутніх бухгалтерів запрошуємо на

"Сторінки успішної практики"!

Кожен студент ВНЗ, коледжу, технікуму або професійних курсів переживає ту мить, коли теоретичні знання мають стати практичними діями.

Це перший крок у професію, і, щоб він був упевненим і вдалим, радимо розпочати практику ще під час навчання.

Разом із газетою "Все про бухгалтерський облік" пропонуємо знаходити рішення для реально існуючих операцій із життя справжніх підприємств.

Умови задачі будуть опубліковані в нашій газеті в рубриці "Сторінки успішної практики", а відповіді – на сайті www.vobu.com.ua в розділі "На допомогу студентам, учням" (підрозділ "СУП : сторінки успішної практики"). Або навпаки – умови задачі на сайті, а відповіді у газеті.

Шукайте перші задачі вже в № 33 за 10 квітня 2013 р.!
Просимо розмістити цю інформацію на стенді біля кафедри

для інформування студентів!

Вітаємо у світі СПРАВЖНЬОЇ роботи ☺!