Тренінг з удосконалення цифрової компетентності

6 лютого 2019 року стартував цикл тренінгів для викладачів університету  з удосконалення цифрової компетентності, розроблений Інститутом інформатизації освіти та Кафедрою інформаційних технологій. Тренери створили в аудиторії надзвичайно теплу, дружню атмосферу; продемонстрували злагодженість командних дій та змогли приділили індивідуально увагу кожному учаснику.

Група дізналась про величезні можливості Google акаунту. Навчилась створювати Google Групу – це неймовірно корисний інструмент для викладачів при роботі з групами студентів, а також для спільної роботи з колегами. Створювали власний Google Календар та встановлювали стеження за «кафедральним» календарем; дуже зручний інструмент – допомагає визначитись з вдалим для всіх членів кафедри часом проведення, наприклад, засідання. Та удосконалювали вміння користуватись Google Диском.