Третій етап ІІ (обласного) туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»

07 квітня 2021 року стартував третій (практичний) етап ІІ (обласного) туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році.

Сьогодні за перемогу боролися вихователі різновікових груп. Компетентним журі оцінювалися надані учасниками відеозаписи проведених за темою педагогічного досвіду занять та повнота і об’єктивність їх самоаналізу. Голова журі у номінації «Вихователь дітей різновікової групи» кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної педагогіки і фахових методик Грицкова Ю.В. ХНПУ імені Г.С. Сковороди подякувала учасникам за цікаві виступи і отримані від них позитивні враження, привітала з участю у фінальному випробуванні конкурсу та побажала чесної перемоги.