Ухвалення рішення про успішну акредитацію освітніх програм

27 серпня 2021 року, відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому були ухвалені рішення про успішну акредитацію освітніх програм:

• 052 - «Політологія»,
  • 053 - «Психологія»,
  • 019 - «Біологія» третього рівня вищої освіти, терміном на 5 років.

Дякуємо Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти (Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти) за належну фахову роботу експертних груп та галузевих експертних рад, а також за надані пропозиції, спрямовані на удосконалення освітніх програм.

Щиро вітаємо гарантів освітніх програм, науково-педагогічних працівників, адміністрацію, структурні підрозділи університету, здобувачів вищої освіти з успішним проходженням акредитації!

Дякуємо за командну роботу та згуртованість! Адже об’єктивна оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує якісну підготовку здобувачів вищої освіти та високий професіоналізм колективу Сковородинівського університету!