Уповноважена особа з питань функціонування державної мови. Курси з української мови.

Учена рада Харківського національного університету імені Г.С. Сковороди своїм рішенням від 30 січня 2023 року запровадила посаду уповноваженої особи з питань функціонування державної мови.

Цю місію виконуватиме завідувач кафедри української мови імені професора Л.А. Лисиченко, кандидат філологічних наук, доцент Н.В. Щербакова.

Завдання уповноваженої особи передусім полягають у захисті права здобувачів вищої освіти всіх рівнів на отримання освітніх послуг державною мовою і усунення перешкод та обмежень у користуванні державною мовою; в активній популяризаторській і просвітницькій діяльності, як-от створення умов для покращення рівня володіння українською мовою для всіх охочих. З цією метою при ХНПУ імені Г.С. Сковороди організовані курси з української мови.

З 27 лютого 2023 року починають роботу курси з вивчення української мови для співробітників університету.

Заняття відбуватимуться у форматі онлайн на платформах ZOOM і GOOGLE MEET.

Запрошуємо всіх охочих оволодіти грамотною українською мовою й успішно реалізовувати набуті знання в будь-якій професійній сфері.

Контактна особа – Клімова Тетяна Миколаївна.

Телефон: +38096-812-47-66; +38095-345-20-92

E-mail: lingvos@meta.ua

Для формування груп і програми, зорієнтованої на потреби певної цільової аудиторії, просимо вас відповісти на декілька питань.

Відповіді просимо надіслати до 25 лютого 2023 року на електронну адресу: lingvos@meta.ua
Тема листа: Українська мова

1. ПІБ.
2. Ваші контакти: телефон, електронна пошта.
3. Ваша посада / професійна діяльність.
4. Які проблеми у володінні українською визначаєте самостійно
а) складно писати