Урочиста церемонія нагородження переможців щорічних обласних конкурсів «Найкращий молодий науковець Харківщини» та «Вища школа Харківщини – кращі імена»

30 грудня у Харківській ОДА відбулась урочиста церемонія нагородження переможців щорічних обласних конкурсів «Найкращий молодий науковець Харківщини» та «Вища школа Харківщини – кращі імена».

З високими досягненнями науковців особисто привітав заступник голови Харківської ОДА Євгеній Грицьков, який наголосив на важливості продовження наукових традицій та подальшого розвитку вищої освіти та науки в області.

Святковий захід розпочався з урочистого нагородження професорки кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя факультету мистецтв ХНПУ імені Г.С. Сковороди Ольги Олексіївни Кузнецової державною нагородою - їй надано почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» відповідно до Указу Президента України №416/2020 від 30 вересня цього року.

Переможцем ХХІІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Декан факультету» став Володимир Андрійович Борисов- кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету іноземної філології ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Вітаємо сковородинівців з почесними нагородами! Бажаємо їм міцного здоров’я, нових здобутків, невичерпної енергії та невтомності у повсякденній відповідальній роботі на благо рідного вишу!

N.B. Конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» започаткований понад 20 років тому. У 2020 році в XХІІ Обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» взяли участь 160 науково-педагогічних працівників з 30 закладів вищої освіти за такими номінаціями: «декан факультету», «завідувач кафедри», «викладач гуманітарних дисциплін», «викладач фундаментальних дисциплін», «викладач професійно орієнтованих дисциплін», «науковець», «молодий науковець», «завідувач (викладач) кафедри фізичного виховання», «директор (завідувач) бібліотеки».