Урочиста зустріч докторантів, аспірантів першого року навчання з керівництвом університету

18 вересня 2019 року відбулась урочиста зустріч докторантів, аспірантів першого року навчання з керівництвом ХНПУ імені Г.С. Сковороди.
Зустріч розпочалася з привітального слова ректора нашого університету, акад. Прокопенка Івана Федоровича, який побажав молодим науковцям творчого натхнення, здійснення наукових досягнень та успішного захисту дисертацій.

Нагадаємо, в ХНПУ імені Г.С.Сковороди навчання в аспірантурі для здобуття наукового ступеня доктора філософії здійснюється за 10 спеціальностями:

011 - Освітні, педагогічні науки
015 - Професійна освіта (за спеціалізаціями)
017 - Фізична культура та спорт
032 - Історія та археологія