Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулося 21 грудня 2018 року.

Магістри отримали привітання від ректора Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члену НАПН України Івана Федоровича Прокопенка та почесного гостя, журналіста, політичного діяча, народного депутата України, лідера Радікальної партії, Голову Наглядової ради університету, випускника юридичного факультету ХНПУ імені Г.С. Сковороди  Олега Ляшка.

Більше світлин