Урочисте засідання Вченої ради університету

29 серпня 2019 року відбулося урочисте засідання Вченої ради університету. Роботу розпочали з нагородження атестатами професорів і доцентів, докторів та представлення до вченого звання професора, що в черговий раз підтверджує, що ми тримаємо гідну планку серед найкращих вишів України. Вирішувалися проблеми організації навчання студентів.

Вчена рада є основною складовою в системі діяльності університету. Шляхом колективного обговорення приймаются рішення з актуальних питань поточної, перспективної роботи університету, забезпечується функціонування цілісної системи підготовки фахівців з педагогічної освіти за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями. На засіданні було вирішено багато важливих питань, що є запорукою подальшого активного розвитку діяльності університету.

Більше світлин