Урочистості до випуску 2018

26 червня 2018 року випускники Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відправились у самостійне плавання житейським морем. Попереду - нові мрії, надії та сподівання, позаду - батьківський поріг, вірні друзі, мудрі викладачі та світлі аудиторії.

Визначний день розпочався зі святкової лінійки, на якій були присутні студенти-випускники, ректор, професорсько-викладацький склад університету, батьки випускників і почесні гості.
Зі справжньою батьківською настановою, словами мудрого капітана сковородинівського корабля до бакалаврів і магістрів звернувся ректор університету, академік Іван Федорович Прокопенко. На свято завітала Ольга Іванівна Деменко - Директор департаменту освіти Харківської міської ради. Випускниця педагогічного підкреслила важливість обраного шляху наших студентів, побажала кожному знайти своє місце в житті. Анатолій Валерійович Бабічев - заступник голови Харківської міської адміністрації - констатував, що Харків - найкраще місто для розвитку своїх здібностей, для здобуття гарної професії. Вчителювання, на його думку, є основою сьогоднішнього життя, воно закладає ґрунт майбутнього нашої держави.

На заході Іван Федорович нагородив студентів 5 курсу Загальноуніверситетською премією імені Г.С. Сковороди.
Також було відзначено студентів у номінаціях: "Відмінник навчання", "За науково-дослідну роботу", "Художня творчість та виконавська майстерність", "За спортивні досягнення та козацький вишкіл", "Лідер студентського життя" і "Студентська сім'я". Свято супроводжували запальні танці й співи творчих колективів ХНПУ. Звичайно ж, фінальною пролунала всім знайома й така рідна пісня - Гімн педагогічного. Далі випускники відправились на факультети.

Більше світлин