Відбірковий тур Міського фестивалю студентської художньої самодіяльності «Студентська весна - 2021»

30 березня у Муніципальному центрі культурних ініціатив відбувся відбірковий тур Міського фестивалю студентської художньої самодіяльності «Студентська весна - 2021».

Ректорат університету у повному складі на чолі з ректором Юрієм Бойчуком відвідали захід та підтримали наших талановитих учасників.

Цього року концерт відбувся у змішаному форматі (онлайн та частково - офлайн). У відбірковому турі взяли участь народні колективи університету: Народний ансамбль бального танцю (керівники Наталія Бугаєць та Ольга Пінчук), Народний ансамбль народного танцю «Зорицвіт» (керівники Ольга Лиманська та Каріне Редько), Народний ансамбль естрадної пісні «Оксамит» (керівник Юлія Доро) та окремі солісти.

Організатори фестивалю - Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту та Харківський міській центр дозвілля молоді.