Відкрита лекція доцента Тараса Жванії

14.02.2022 року доцент кафедри психології ХНПУ імені Г.С. Сковороди кандидат психологічних наук Тарас Валеріанович Жванія взяв участь у проведенні семінару «Управлінська діяльність керівника щодо формування позитивного психологічного клімату в школі» для новопризначених директорів закладів освіти нашого міста і виступив з лекцією на тему «Професійне вигорання: профілактика та боротьба з наслідками».

Семінар було проведено на базі комунального закладу «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради». В лекції були розкриті актуальні питання професійного вигорання, визначено психологічне підґрунтя проблеми, надані конкретні рекомендації щодо профілактики. Сподіваємося, що наданий матеріал буде активно застосовуватися у практиці молодих адміністраторів сучасних закладів освіти Харківщини.

Бажаємо молодим директорам шкіл сил і наснаги в такій відповідальній справі, за яку вони взялися!

Дякуємо департаменту освіти і сподіваємося на подальшу плідну та результативну співпрацю!