Відкриття пам’ятника гетьману Сагайдачному

22 серпня 2015 року студенти-козаки університету на чолі з ректором, академіком, Отаманом Окремого науково-освітнього центру Українського козацтва імені Г.С. Сковороди, генерал-отаманом УК Іваном Федоровичем Прокопенко взяли участь у міській церемонії відкриття  пам’ятника гетьману Війська Запорізького Петру Конашевичу-Сагайдачному у сквері на перетині Червоношкільної набережної з Московським проспектом.
Довідка. Петро Конашевич-Сагайдачний – гетьман Війська Запорозького, кошовий отаман Запорізької Січі, організатор успішних походів запорізьких козаків проти Кримського ханства, Османської імперії, меценат православних шкіл.