Відкриття виставки-конкурсу студентських робіт на художньо-графічному факультеті

На художньо-графічному факультеті відбулося відкриття виставки-конкурсу студентських робіт, яку присвячено Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан. Студенти та викладачі вшанували пам'ять воїнів, які пройшли горнило локальних воєн у різних куточках земної кулі, та вклонилися пам’яті тих, хто не повернувся додому.

Виставку відкрили декан художньо-графічного факультету проф. А.В. Губа, заступник декана з навчально-виховної роботи доц. Л.В. Лісунова, заступник декана з наукової роботи Д.В. Чаус.

Завідувач кафедри образотворчого мистецтва проф. Т.В. Паньок нагородила студентів переможців виставки- конкурсу і побажала творчих успіхів та перемог у майбутньому!

Більше світлин