Вітання ректора університету із Днем науки - 2023

Дорогі Сковородинівці! Щиро Вітаю Вас із Днем науки в Україні!

З 1997 року, у третю суботу травня, в Україні відзначаться особлива для всіх науковців дата — День науки. Другий рік наше професійне свято проходить в умовах повномасштабної війни з російським агресором. Але навіть у ці важкі для країни часи науковці Сковородінівського університету проявляють не лише патріотизм і  згуртованість, але й науковий пошук, високий професіоналізм, продовжують упроваджувати педагогічні інновації, креативні ідеї, підготовку молодої плеяди науковців у студентському й аспірантському середовищі. Пишаюся, що ви навіть у воєнний час упроваджуєте в життя освітні й наукові ініціативи, міцно тримаєте громадянський і волонтерський фронт, залишаєтесь справжніми сіячами мудрості, добра, чесності, людяності.

Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, творчих здобутків, нових наукових відкриттів і новацій, натхнення, громадського визнання, мирного неба й Перемоги.

Зі святом!
З повагою — ректор