Вітаємо наших студентів-хореографів та їх керівників з новими високими досягненнями!

20 листопада 2021 року здобувачі спеціальності "Хореографія" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1-го року навчання та здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти 2 року навчання Ху Сінді взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі "STELLA FUTURA" - AUTUNNO.

У складі народного ансамблю народного танцю "Зорицвіт" (керівники: Ольга Лиманська та Каріне Редько) вони посіли 1 місце.

Ху Сінді виступав соло і з хореографічною композицією «Купальський» посів І місце! (Постановник: ст. викладач кафедри хореографії Ольга Барабаш).

Вітаємо наших студентів та їх керівників! Бажаємо невичерпної енергії, натхнення, успіхів та нових яскравих перемог!!!