Вітаємо проректорку з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності проф. Світлану Бережну!

Вітаємо проректорку з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності проф. Світлану Бережну з почесною нагородою Харківської міськради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освіти та науки міста Харкова!

Урочиста церемонія нагородження відбулася 27 серпня на міській педагогічній конференції в ККЗ «Україна». В.о. Харківського міського голови Ігор Терехов особисто привітав та вручив пам’ятні відзнаки кращим педагогам Харкова.

Щиро вітаємо Світлану Вікторівну з високою нагородою! Бажаємо невичерпної енергії, творчого натхнення, успіхів у подальшій роботі на благо Сковородинівського університету!