Вітаємо Романа Івановича Шабанова!

08 жовтня 2019 року відбувся урочистий прийом з нагоди професійного свята юристів у Будинку рад. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав та відзначив нагородами регіону найфаховіших правників краю за їх професійність та вклад у захист конституційних прав і свобод громадян.

Вітаємо професора нашого університету, кафедри цивільно-правових дисциплін та трудового права імені O.І. Процевського, доктора юридичних наук Шабанова Романа Івановича з отриманням Почесної нагороди від Харківської обласної ради за вагомий особистий внесок у становленні правової держави, зміцнення законності та правопорядку, захист конституційних прав і свобод громадян, сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня юриста!