Вітаємо з отриманням відзнаки викладачів та студентів нашого університету!

6 грудня 2019 року Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей відзначив 15 найкращіх українських викладачів та вчителів китайської мови та 13 студентів та учнів, що вивчають китайську. Урочиста церемонія відбулася у Посольстві КНР в Україні у м. Київ.

Так, премію за досігнення у викладанні та розповсюдженні китайської мови отримали завідуюча кафедри східних мов Руда Н.В та доцент Жукова К.Є. Серед найкращіх студентів премію отримали Андрєєва Юлія (6 курс), Золотухіна Наталія (5 курс), Ситнікова Валерія (4 курс). Вважаємо цю подію гідним завершенням року Китаю в Україні для нашого університету!