Вручення Грамоти Верховної ради України

28 лютого 2019 року на засіданні Вченої ради університету ректор ХНПУ імені Г.С. Сковороди академік Прокопенко І.Ф. вручив Грамоту Верховної ради України завідувачці кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, професору педагогічних наук ХНПУ імені Г.С.Сковороди Золотухіній Світлані Трохимівні за вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, підготовку висококваліфікованих фахівців, сумлінну працю та високий професіоналізм та нагородив Почесною грамотою Кабінету Міністрів України професора кафедри теорії і методики фізичного виховання та оздоровчо-лікувальної фізичної культури ХНПУ імені Г.С.Сковороди Єрмакова Сергія Сидоровича за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Щиро вітаємо наших викладачів та бажаємо їм подальших наукових звершень та здобутків!