Всеукраїнська акція "Посади дерево миру - 2019"

13 квітня 2019 року університетська громада на чолі з ректором ХНПУ імені Г.С.Сковороди акад. Прокопенком І.Ф. долучилися до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», з нагоди Всесвітнього Дня Землі.

Цього дня на території нашого університету (вул. Валентинівська, 2) було висаджено сакуру, клени та велику кількість фруктових дерев. Таким чином громада намагається привернути увагу наших громадян до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього середовища, збереження природної спадщини та прагнення берегти природу рідної землі та всієї країни.

Більше світлин