Всеукраїнська науково-практична конференція «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Дистанційна освіта: реалії та перспективи», яка відбудеться 12 грудня 2018 року, у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди (вул. Алчевських, 29, зала засідань).

Інформаційний лист

Мета конференції: обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем дистанційної освіти та значення електронних бібліотек у реалізації її завдань.

Напрями роботи конференції:
• Дистанційна освіта: становлення та основні проблеми розвитку.
• Використання цифрових технологій в освіті та наукових дослідженнях.
• Цифрові дані та їх збереження.
• Формування електронної бібліотеки закладу вищої освіти: створення, використання, доступ.
• Технології захисту інформації та авторських прав на електронні видання.
• Відкриті освітні ресурси.

Мова конференції: українська, англійська, російська.

Запрошуються: керівники і представники ЗВО та наукових бібліотек, науковці, всі зацікавлені особи.

Учасники конференції отримують сертифікати. За результатами конференції планується видання збірника тез конференції.