Всеукраїнська науково-практична конференція «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

12 грудня 2018 року, у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбулася Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційна освіта: реалії та перспективи». Відкрив конференцію  вітальним словом ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Прокопенко Іван Федорович.

На конференції відбулося обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем дистанційної освіти та значення електронних бібліотек у реалізації її завдань.

Більше світлин

Інформаційний лист