Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, відповідно до указу президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні".

Цього року – вже восьмі роковини кривавих подій на Майдані. Напередодні цього дня сковородинівці вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим студентам університету, воїнам-захисникам, які обороняли нашу країну до останнього подиху в зоні АТО (ООС).

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Ушануємо хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них.