Вшанування пам`яті видатних спортсменів ХНПУ

10 лютого - день народження та смерті видатного волейболіста сучасності, Заслуженого майстра спорту, дворазового олімпійського чемпіона, чемпіона світу та Європи, професора кафедри спортивних ігор ХНПУ імені Г.С. Сковороди Юрія Пояркова.

Керівництво, викладацький склад і студенти університету вшанували його пам‘ть покладанням квітів до меморіальної дошки та на могилу.

Волейболістки-першокурсниці почули розповідь про видатних харківських волейболістів, випускників та викладачів нашого університету Юрія Пояркова, Юрія Венгеровського, тренера Василя Титаря, відвідавши їх могили і вшанувавши їхню пам‘ять.