Випуск 2019: вітаємо бакалаврів всіх факультетів!

27 червня 2019 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.

Випускників з цією хвилюючою подією привітали викладачі, керівництво всіх факультетів та ректорат університету на чолі з ректором ХНПУ імені Г. С. Сковороди акад. Прокопенком Іваном Федоровичем.

Молоді фахівці подякували викладачам за здобуті знання, друзів і життєвий досвід. Свято пройшло у теплій і дружній атмосфері. Тож залишається побажати випускникам міцного здоров'я, мирного неба, успіхів, впевненості у завтрашньому дні, здійснення всіх намічених планів у майбутньому!

Зі святом, дорогі бакалаври!