Випуск магістрів 2022

30 грудня 2022 року у Сковородинівському університеті відбувся випуск магістрів та нагородження кращих випускників - 2022 року. Через воєнний стан в Україні урочистий захід пройшов у змішаному форматі. Традиційно ректор Юрій Бойчук нагородив кращих випускників пам’ятними відзнаками за успіхи у навчанні, видатні досягнення у науковій діяльності та активну участь у громадському житті.

Відео можно передивитись за покликанням

Сьогодні ми вітаємо випускників з успішно пройденим етапом університетського життя. Пишаємось, що наші студенти продовжили завзяте навчання навіть в умовах карантину та воєнного стану, чим підтвердили свою стійкість духу, непохитність та професіоналізм.

Жодні повітряні тривоги, ракетні обстріли та блекаути не завадять нам вітати наших магістрів!

Дорогі магістри! Ви- неймовірні, адже не здалися і подолали цей непростий шлях.

Ваш випуск – свято з присмаком тривоги й хвилювання, але – з твердою впевненістю у нашу Перемогу!

Торуйте й далі свою професійну стежку впевнено! Бажаємо наснаги, сил та творчих успіхів під мирним небом України!

Вдячні кожному за неповторність, любов і відданність Alma Mater! Роки щирої дружби та спілкування з вами – незабутні.

Сковородинівський університет назавжди – ваше місце сили, надії, впевненості!

До зустрічі знову у #SkovorodaFamily!