Ювілей професора Білоцерківського

Вітаємо з 90-річним ювілеєм професора, доктора історичних наук Білоцерківського Василя Яковича!
Високий професіоналізм та наполеглива праця Василя Яковича здійснила вагомий внесок у розвиток освіти та науки. Його трудовий шлях став справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі у поєднанні із життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили йому повагу колег, аспірантів та студентів.
Шановний Василю Яковичу!
Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність та щирість! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!
З надзвичайною повагою та любов’ю,