З Днем єднання, Україно!

Сьогодні, 16 лютого, Україна вперше відзначає День єднання. Це нове державне свято було впроваджено указом Президента України № 53/2022 «з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…»

Перед новими викликами та небезпекою українці вирішили згуртуватися та показати всьому світові, що ми єдині, і не відступимо перед жодною загрозою для нашої країни.

Сковородинівський університет вітає всіх українців з Днем єднання! Бажаємо всім миру в країні та затишку вдома!

Тільки в єдності наша сила!