Заходи університету до травневих свят

25.04 Загальноуніверситетський суботник «Зробимо університет чистим» в рамках всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»

04-08.05. – проведення студентами-козаками університету уроків мужності в загальноосвітніх школах Харкова та області

07.05 – участь співробітників університету в урочистому покладанні квітів на військовому цвинтарі № 2 (30 чол.)

08.05 – участь студентів та викладачів університету в урочистому покладанні квітів на Меморіалі Слави (Лісопарк) до Дня Примирення (250 чол);

09.05 – участь студентів та викладачів університету в урочистому покладанні квітів на Мемориалі Слави (Лісопарк) з нагоди Дня Перемоги;

09.05 – участь студентів і викладачів університету в урочистостях з нагоди 70-річчя Великої перемоги на меморіальному комплексі «Висота Конєва»

09.05 – відвідання співробітниками університету урочистого концерту для ветеранів в ХНУ ім. В. Каразіна

11.05 – посадка екзотичних дерев та рослин, серед яких Козацький дуб до 70-річчя Великої Перемоги на Блюхера, 2. Брали участь викладачі університету - ветерани Великої Вітчизняної війни та локальних війн проф. Гетьманець М.Ф., доц. Гринченко І.Б., доц. Спіцин В.В.