Запрошуємо до перегляду документального фільму "Тваринне чуття" з подальшим обговоренням

29 та 30 листопада 2021 року  в межах роботи Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на факультетах відбудеться перегляд документального фільму "Тваринне чуття" з подальшим обговоренням. Цей атмосферний нарис, знятий у Національному парку Ґранд-Тетон, поєднує в собі виняткову чутливість режисерів Емми Дейві і Пітера Меттлера, а також філософа Девіда Абрама. Ми вирушимо назустріч про́сторам, де зустрічаються люди і тварини. Революційний фільм про природу спонукає нас загострити чуття, доки ми спостерігаємо так званий світ природи, який тим часом спостерігає нас. Лосі б’ються рогами, а тіло равлика перетворюється на неозорий пейзаж, поки численні сенсорні засоби кіно досліджують нашу причетність до «понадлюдського світу».

ВИРОБНИЦТВО

Maximage, SDI Productions Ltd.

ДИСТРИБУЦІЯ

Maximage, info@maximage.ch

Номінація «найкращий документальний фільм» на CPH:DOX, Единбурзькому МКФ, Documenta Madrid, Docs Against Gravity

Анонс фільму