Запрошуємо на XV Міжнародний музичний конкурс «FORTISSIMО»

З 29.05 по 31.05 Національна всеукраїнська спілка (НВМС) та ХНПУ імені Г.С.Сковороди за підтримки Міністерства освіти і науки України, Асоціації піаністів-педагогів України («ЕРТА» UA), Південноукраїнського національного педагогічного університет імені К.Д.Ушинського, Департаменту культури та туризму Одеської міської ради ДМШ № 2 ім.К. Глазунова проводять другий етап XV Міжнародного музичного конкурсу «FORTISSIMО» в Харкові.

Запрошуємо прийняти участь у заходах відкриття що відбудеться у приміщенні Харківського академічного театру музичної комедії 29.05.2019 о 17.00
(вул. Благовіщенська, 32 (ст. метро «Південний вокзал»)

Ознайомитися з положеннями конкурсу Ви можете за посиланням: