Запрошуємо на загальноуніверситетський День відкритих дверей Онлайн

21 січня 2021 року о 10:00, відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей Онлайн, на платформі Google meet (на вказаний вами E-mail ми надішлемо посилання із запрошенням приєднатися до онлайн-зустрічі) +YouTube канал (за реєстрацією).

На вас чекають:

•  Виступ ректора Юрія Бойчука;
  •  Про організацію ЗНО–2021 (директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко);
  •  Про особливості вступної кампанії-2021 та правила прийому до ХНПУ імені Г.С. Сковороди (відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Гуцан);
  •  Відповіді на запитання вступників та їх батьків ;
  •  Презентація факультетів.

Реєстрація обов’язкова! (Ви можете скористатися формою для запитань. Відповіді на Ваші запитання буде надано під час Дня відкритих дверей онлайн).

До зустрічі в #SkovorodaFamily!