Запрошуємо відвідати концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора Калашник М.П.

29 травня о 14:30, пров. Фанінський, 3- В, ауд. 5 А, запрошуємо відвідати концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора Калашник М.П.

У концерті беруть участь здобувачі вищої освіти класу доцентів кафедри теорії і методики мистецької освіти та вокально-хорової підготовки Кузьмічової В.А. (вокал) та Давидович Л.В. (вокал).

У програмі прозвучать твори Й.С. Баха, Ф. Шопена, Ф. Мендельсона, Ф.М. Блуменфельда, О.М. Скрябіна, С.В. Рахманінова, О. Якуніна-Сугробова, О.О. Аляб‘єва, К.Г. Стеценка та ін.

Вхід вільний, з дотриманням санітарно—епідеміологічних вимог.