Засідання Харківського історико-філологічного товариства

22 жовтня 2024 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди відбулося засідання Харківського історико-філологічного товариства. У його роботі взяли участь ректор доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Юрій Бойчук, проректор з навчально-наукової роботи кандидат філологічних наук, доцент Володимир Борисов.

Наукову доповідь "Історична легенда України" Ілька Борщака: дещо про її генезу та про її місце в науковому доробку автора" виголосив голова товариства кандидат філологічних наук, доцент Сергій Вакуленко. Також із доповіддю "Лексико- і фразеосемантичне поле "Рибальство" в українській мовній картині світу" виступив доктор філологічних наук, доцент Роман Міняйло. Обговорювалися плани подальшої співпраці науково-педагогічних працівників і членів товариства.