Засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації

25 квітня 2019 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації.

Засідання розпочалося з привітального слова ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди, отамана ГО «ОНОЦ УК імені Г.С. Сковороди», генерал-отамана Слобідсько-Українського козацького округу Прокопенка І.Ф.
З доповіддю виступили:

• проректор з навчально-виховної роботи ХНПУ імені Г.С. Сковороди проф. Бережна С.В. на тему: «Виховання громадянознавчих та патріотичних рис українця на прикладі діяльності ОНОЦ УК ХНПУ імені Г.С. Сковороди»;
  • декан Українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка проф. Голобородько К.Ю. на тему: «Мова як засіб громадянського та патріотичного виховання»;
  • голова об’єднання волонтерів ХНПУ імені Г.С. Сковороди "Добрі серця" Денисенко А.О. на тему: «Волонтерська діяльність в ХНПУ імені Г.С. Сковороди»;
  • голова Спілки студентів та молоді університету Катриченко К.С на тему: «Сучасні форми єднання України».

З творчим привітанням виступили студенти від Молодіжного Центру ХНПУ імені Г.С. Сковороди «В єдності наша сила».

Більше світлин