Засідання наукового гуртка з трудового права

11.02. 2020 відбулось чергове засідання наукового гуртка з трудового права. Заслухали наукову доповідь студента 3 крусу Єрошкіна А. за темою "Юридичні гарантії захисту від незаконного звільнення працівника". Студентом було розглянуто одну з найгостріших проблем охорони та захисту трудових прав працівників. Було відмічено, що гарантії є тим інструментом, який дозволяє як охороняти, так і відновлювати порушене право, що дозволяє дотримувати та зберігати його цінність.

Особливу увагу доповідача було акцентовано на можливості існування таких гарантій у контексті реформи трудового законодавства.