Засідання Ради ректорів

17 жовтня 2019 року на базі ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбулось засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів освіти Харківської області, та Правління Харківського університетського консорціуму за участю представників місцевого самоврядування, ректорів та провідних вчених.

Більше світлин

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про спільні заходи щодо розвитку Харківської вищої школи (допов. Бєлова Л.О.);
  2. Проучасть ЗВО в олімпійському русі (допов. Христоєв В.А., голова Харківського відділення НОК).

Під час ради ректорів оговорили, зокрема, низку пропозицій щодо проведення заходів у цьому навчальному році. Були напрацьовані пропозиції щодо подальших змін у системі освіти, які будуть передані до Міністерства освіти і науки України. Під час заходу презентували Музей олімпійської слави, який було нещодавно відкрито на базі нашого університету та обговорили питання покращення спортивної матеріально-технічної бази вишів Харківщини.