Засідання Ради ректорів Харківського регіону

22 листопада 2022 року в нашому університеті проходило засідання Ради ректорів Харківського регіону. В його роботі взяли участь начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, заступниця начальника Віта Ковальська та директор департаменту науки і освіти Олексій Литвинов. Учасники зустрічі обговорили підсумки вступної кампанії 2022 року та створення Спілки ректорів Харківського регіону. 

На початку засідання Олег Синєгубов відзначив сумлінну роботу керівників вишів в умовах військової агресії з боку російських окупантів. 

«Дякую, що продовжуєте працювати у Харкові на благо навчальних закладів та своїх колективів. Для нас дуже важливо зберегти викладацький склад і традиційно високий рівень освіти. Ми прагнемо, аби наші викладачі, професори, кандидати наук, доценти лишалися на своїх робочих місцях. Необхідно об’єднати зусилля і вже зараз думати про освітній процес у тих складних умовах, в яких ми перебуваємо, й готуватися до наступного навчального року», - розповів Олег Синєгубов.

Начальник Харківської ОВА також закликав освітян активно підтримувати зв’язки з колегами на міжнародному рівні та заохочувати їх до надання допомоги.

«Ми відкриті до діалогу і будемо завжди працювати над розв’язанням будь-яких проблем, бо це наша спільна справа», - підкреслив Олег Синєгубов.

За словами Директора Департаменту науки і освіти ХОВА Олексія Литвинова, цього року підготовка та проведення вступної кампанії проходила в надзвичайно складних умовах, які спричинені повномасштабною війною з рф. Із 23 закладів вищої освіти Харківської області всі 23 - зазнали руйнувань, 6 - значно пошкоджені.

«У 2022 році на здобуття ступеня «бакалавр» до закладів вищої освіти Харківської області подано понад 50 тисяч заяв, на здобуття ступеня «магістра» - 37 тисяч заяв. За кількістю цих заяв Харківська область посіла третє місце серед інших регіонів України», - доповів Олексій Литвинов.

Голова Ради ректорів Володимир Бабаєв повідомив колег про створення в Харкові відокремленого підрозділу Громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» та проєктом Положення про такий підрозділ

Наприкінці зустрічі учасники засідання створили ініціативну групу, яка буде займатися підготовкою установчих зборів та обранням очільника Спілки ректорів Харківського регіону.

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.