Засідання ректорату від 15 жовтня 2019 року

15 жовтня 2019 року засідання ректорату розпочалося з традиційного привітання ректора нашого університету Прокопенка Івана Федоровича ювілярів.
Вітаємо головного редактора газети «Учитель» Бикову Ірину Алімджанівну та проф. кафедри інформатики Білоусову Людмилу Іванівну з Днем народження! Нехай життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо нашого університету!

Під час засідання було заслухано наступні доповіді:

- Аналіз програми дій уряду до 2025 р. ( Безрук О.О.)

- Про роботу відділу менеджменту та моніторингу якості освіти. Результати опитування «Викладач очима студентів».
( Плахтєєва В.І.)

- Про роботу з профорієнтації та підготовку до працевлаштування студентів ОР - магістр. ( Родченко Т.А.)