Засідання Вченої ради університету від 16.02.2021 року

16 лютого 2021 року відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням ректора університету Юрія Дмитровича Бойчука.
Присутні проректори, декани та керівники структурних підрозділів вишу обговорили поточні питання та заслухали декілька важливих доповідей:
1. Організація вивчення дисциплін вільного вибору і формування індивідуальної траєкторії навчання здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології (Г.О. Князь, В.А. Борисов);
3. Про інформаційність, змістовність та актуальність наповнення сторінок історичного факультету на офіціному сайті університету (С.В. Мірошніченко, аудитор: А.І. Прокопенко);
4. Звіт щодо внутрішнього аудиту факультету початкового навчання (Т.О. Довженко).
✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 22 лютого 2021 року о 9:00 в офлайн режимі.